پاورپوینت سبک معماری بیوتیک (زیست محیطی)

|47067369|cnp|دریافت|۳6 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صو...
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت سبک معماری بیوتیک (زیست محیطی) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

۳6 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید


مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم0/355 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

پاورپوینت سبک معماری بیوتیک (زیست محیطی)۳6 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.


مقدمه:

انسان از بدو پیدایش تاكنون در طبیعت به كندوكاو مشغو ل بوده و هست، در طبیعتی كه همواره برای او ناشناخته و بوده. زمانی او به تدریج از دل طبیعت واژه تكنولوژی و هنر را بیرون كشید وآنها را برای تركیب در ذهن خود پرواند و حاصل آنرا طی قرنها به زبانهای مختلف باز گو كرد.
بنابراین لازم است ارتباطی با اصول منطقی و علمی بین سیستمهای ماشینی و سیستم‌های زنده پدیدار شود روح بخشیدن به ساختمان یکی از تمایلات معماری بیونیک است که با توجه به قدرت سازه برای تنفس ( زنده‌نمایی )، به کمک خطوط مستقیم یا منحنی خالص و القاء آهسته تمامیت سازه به آن دست پیدا می‌کنند و مهم ترین چیز برای معماری بیونیک آن است که ساختمان بتواند زنده بودن خود را القاء کند.
از بدو آفرینش زمین، طبیعت خود، تبدیل به طراح و معمار نهایی شده است طی این مدت گیاهان و جانوران توانسته‌اند با تزئینات و طراحی‌های لازم بر مشکلات محیط زیست خود فائق آیند و انسان نیز درطول زندگی خود، همیشه سعی داشته برای ساخت و طراحی مکانها و وسایل مورد نیاز خود از طبیعت و محیط زیست اطراف خود الهام بگیرد.

.

فهرست :

مفهوم واژه ی بیونیک
معماری بیونیک و آشنائی با آن
شناسایی خصوصیات معماری
1 ساختارهای داخلی روابط سیستماتیک
2-پیکره اصلی موجود: تناسبات هندسی، مواد و نسبت ها
پیشگامان معماری بیونیک و نمونه های آن
معنای معماری بیونیک
معماری بیونیک و اندیشه های مرتبط پیشگامان
نمونه هایی از گذشته تا حال معماری بیونیک
مزایای معماری بیونیک

.

عنوان: سبک معماری بیوتیک (زیست محیطی)

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳6 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:


"

مطالب دیگر:
🔑تحقیق درباره مادران شاغل و تربيت فرزندان🔑تحقیق درباره مارها را بهتر بشناسيم🔑تحقیق درباره ماشينهاي كود🔑تحقیق درباره مالشعير🔑تحقیق درباره مبدل های حرارتی🔑تحقیق درباره محلول سازی🔑تحقیق درباره محمد رسول الله🔑تحقیق درباره مدل ديناميك مقياس كامل ضربه گيرهاي MR براي كاربردهاي مهندسي🔑تحقیق درباره مدیریت انبار🔑تحقیق درباره مديريت بستر در سالنهاي پرورش جوجه هاي گوشتي🔑تحقیق درباره مدیریت بهره وری🔑تحقیق درباره مديريت پرورش جوجه بوقلمون🔑تحقیق درباره مديريت توسعه داخلي يك سيستم اطلاعاتي كمپس🔑تحقیق درباره مدیریت روابط انسانی و کارکنان سازمان🔑تحقیق درباره مذهب زرتشت🔑تحقیق درباره مراحل طراحي موتور توربين گازي هواپيما🔑تحقیق درباره مردم‌داري در رهبري امام خميني🔑تحقیق درباره مرگ و زندگی بعد از آن🔑تحقیق درباره مس🔑تحقیق درباره مشارکت معلمين در نظام پيشنهادهاي آموزش و پرورش🔑تحقیق درباره معجزات پيامبر اسلام صلي الله عليه و آله و سلم🔑تحقیق درباره معدن سرچشمه🔑تحقیق درباره معراج پيغمبر🔑تحقیق درباره معرفی جوش آرگون🔑تحقیق درباره معرق کاری